O NÁS

Kdo jsme

Grand Europe Association, zkráceně GEA,je sdružení registrované u českého ministerstva vnitra s působností pro ČR a státy EU.

Grand Europe Association a její mezinárodní společnosti mají rozsáhlou základnu pro budování obchodních transakcí a vykazují skvělé výsledky v Evropě i Číně. Stejně tak dosahují vynikajících výkonů ve spolupráci s vládními i obchodními organizacemi.

Čím se zabýváme

Hlavním smyslem a funkcemi GEA jsou integrace evropských a čínských bilaterálních zdrojů a potřeb trhu, a skrze propojení vládních systémů jednotlivých zemí, organizací a korporací také podpora komunikace a spolupráce mezi Čínou a zeměmi Evropy v oblasti politiky, hospodářství, vědy a technologií, vzdělávání, sportu, kultury i cestovního ruchu a dalších.

Proč s námi spolupracovat

GEA a její nadnárodní členské společnosti mají široké obchodní platformy a dobré výsledky jak v Evropě, tak i Číně. Navázaly úzkou spolupráci s bilaterálními vládami a organizacemi a podepsaly řadu strategických memorand o spolupráci.

Náš tým

GEA má elitní tým konzultantů, včetně renomovaných poradců v oblasti finančních investic, poradců v oblasti ekonomického poradenství, význámých právníků (včetně právníků z oblasti duševního vlastnictví), vedoucích účetních a vedoucích inženýrů.

Uvodní

O nás

Služby

galerie

náš Blog

|

Kontakt

Jsme velko evropská asociace podporující spolupráci mezi Evropou a Čínou

© Grand Europe Association o.s | Všechna práva vyhrazena